DABAS ZINĀTŅU NEDĒĻA 2014 Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā

Pēdējā janvāra nedēļa bija nedaudz citādāka nekā ierasts. Tika nosvinēta mūsu skolas 24. dzimšanas diena, kā arī visas nedēļas garumā norisinājās Dabas zinātņu nedēļa 2014 – dažādi konkursi, olimpiādes, erudīcijas spēles, kuros skolēniem tika dota iespēja parādīt savas zināšanas eksaktajos mācību  priekšmetos: matemātikā, ģeogrāfijā, ķīmijā, bioloģijā un fizikā.

Picture1 Picture2

Picture3

Kopumā Dabas zinātņu nedēļā noritēja 12 dažādas atktivitātes – konkurss, 8. un 9. klašu skolēniem konkurss ķīmijā, 8. klašu skolēniem tests fizikā, 10. – 12. klašu skolēniem konkurss „Sporta ģeogrāfija”, 8. klašu skolēniem konkurss matemātikā, 10.v klasei PD aizstāvēšanā, 9. klašu skolēniem konkurss bioloģijā, 7. klašu skolēniem konkurss ģeogrāfijā, olimpiāde matemātikā (7. un 8. klasēm) un informātikā (7. klasēm), kā arī šī gada novitāte – visās klasēs norisinājās „Galvas rēķini matemātikā”,vidusskolas skolēniem – konkurss „Erudītākā klase”. Ar šo titulu var lepoties 12. kom klase.

Dabas zinātņu nedēļas aktivātes, konkursi skolēniem ne tikai deva iespēju parādīt savas zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos, bet arī ļāva nopelnīt, iespējams, kādu labu vērtējumu konkrētajā mācību priekšmetā. Lielākā daļa konkursu norisinājās testa veidā, daļā konkursu tika izmantotas arī elektroniskās pultis, kas, iespējams, konkursus skolēniem padarījā aizraujošākus un atšķirīgākus no ikdienā ierastā mācību darba.

DSC_1001_(1) DSC_0995

Trešdien, 5. februārī, klases stundas laikā skolas aktu zālē norisinājās Dabas zinātņu nedēļas 2014 noslēguma pasākums. Pasākumā tika apbalvoti šīs nedēļas aktīvākie un zinošākie skolēni, kuri spēja uzrādīt labākos un augstākos rezultātus iepriekš minētajos konkursos un olimpiādēs.

Šogad Dabas zinātņu nedēļa mūsu skolā norisinājās jau otro reizi, un mēs ceram, ka šī nedēļa kļūs par vienu no tikai Spīdolai raksturīgajām tradīcijām.

Liels, liels paldies visiem skolotājiem, bez kuru palīdzības šī nedēļa nebūtu bijusi iespējama.

Sagatavoja: Ieva Elīza Krišāne un Zane Sāviča

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.