Konkursu un sacensību rezultāti martā

Sveicam marta mēneša konkursu un sacensību laureātus!

  • Spīdolas Gimnāzijas komanda Lelde Rancāne, Dārta Apsīte, Mārtiņš Tamisārs 25. martā piedalījās4. Andreja Eglīša Dzejas svētkos „Andrejs Eglītis un Ārija Elksne”, kur bija jāizpilda A.Eglīša, Ā. Elksnes un savs vai skolas biedra dzejolis. Lelde ieguva 1.vietu, Mārtiņš -3., Dārta –4. vietu. Lelde – 3.un 4. aprīlī piedalīsies šī konkursa finālā Daugavpilī un kopīgi ar pārējiem laureātiem iestudēs izrādi, kuru izrādīs 4. aprīlī, kā arī ir paredzēts ar šo izrādi braukt uz Briseli. Paldies skolotājai Elīnai Apsītei!!!
  • Projekta “Dabaszinības un matemātika” konkursā valstī 8.klašu grupā 1.vietu ieguva Tomass Andersons (8.kom.), 9.klašu grupā 2.vietuLaura Reinholde (9.kom.). Apsveicam!!! Paldies skolotājai Mārai Jurševskai!!!
  • Gētes institūta izsludinātajā starptautiskajā konkursā vācu valodā “Kā sports izmainīja manu dzīvi” Alise Smiltāne (11.v.) ir vinnējusi galveno balvu! No 800 darbiem viņas darbs ir labāko 30.-kā. Kā balvu viņa saņems pilnībā apmaksātu divu nedēļu braucienu uz Vāciju ar valodas mācīšanos un izklaides pasākumiem Minhenē un Berlīnē, kā arī piedalīsies krāšņajā sieviešu futbola pasaules čempionāta atklāšanas ceremonijā! Paldies skolotājai Ludmilai Pānei!
  • 23.martā norisinājās “Lielās balvas” sacensības starp skolām. Mūsu vidusskolas komanda ieguva 1.vietu. Komandu pārstāvēja: Annija Ikše (10.soc.), Linda Knāviņa (10.v.), Kristīne Lejniece (10.v.), Lelde Petrovska (12.soc.), Sabīne Zemīte (10.v.), Eva Pričiņa (10.v.), Agita Siliņa (10.kom.), Gatis Baimanovs (12.kom.), Kristens Vorslavs (11.kom.), Ansis Valters (12.soc.), Vitālijs Stratila (11.kom.), Gundars Ceplītis (11.kom.), Artūrs Liflands (10.kom.), Artūrs Zīverts (11.kom.). Apsveicam!!! Paldies skolotājiem Jānim Rihardam un Juzefai Blumbergai!!!
  • 17.martā 3.vietu ieguva mūsu skolas zēnu komanda volejbola finālsacensībās. Komadā piedalījās: Mariss Kaminskis (8.kom.), Romāns Galaiko (8.kom.), Eduards Krastiņš (8.kom.), Andrejs Jirgensons (8.asv.), Antons Dresmanis (9.kom.), Dāvis Strēnieks (9.kom.), Dāvis Platais (9.kom.), Ģirts Dāboliņš (7.soc.). Malači! Apsveicam!!! Paldies skolotājam Jānim Rihardam!!!
  • no 3.-7.martam norisinājās Jelgavas pilsētas skolēnu spartakiādes finālsacensības volejbolā jaunietēm. Mūsu skolas meitenes ieguva 2.vietu. Komandā piedalījās: Ilze Bērziņa (10.kom.), Ilze Okmane (10.kom.), Agita Siliņa (10.kom.),Santa Bērziņa (12.soc.), Lelde Petrovska (12.soc.), Sintija Liepiņa (12.soc.), Valentīna Juškevica (10.soc.), Tanita Valbaka (12.v.). Apsveicam !!! Paldies skolotājam Jānim Rihardam!!!

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.