KĀ BŪT LĪDERIM UN VISLABĀKAJAM PALĪGAM VIENLAIKUS?

  1. gada 27. janvārī un 3. februārī Jelgavas Spīdolas Valsts Ģimnāzijā Projekta ”Kāpēc man kāpt ozolā?” dalībniekiem bija iespēja piedzīvot sevi atziņā – kā ir vienlaikus būt līderim un tanī pat laikā būt labākajam draugam un palīgam priekš citiem.

Pirms iesaistīties kādā aktivitātē, jaunieši bieži mēdz uzdot jautājumu – kam man to vajag? – kā tas dzīvē man noderēs? Projekts PUMPURS “Kāpēc man kāpt ozolā” tika organizēts tieši ar šādu nolūku, lai rastu atbildes uz šādiem jautājumiem. Nodarbībās ar ciguna treneri un topošo deju un kustību terapeiti Santu Ķempeli tika atbildēts tieši – ja tev ir ķermenis, tad tev šīs nodarbības noteikti dzīvē noderēs. Jauniešiem tika doti vingrinājumi un uzdevumi,  lai sajustu kā katrs jūtās savā ķermenī. Kā ir būt enerģiskam un kā ir tad, kad neko negribās. Kā enerģiju vairot un kā to prasmīgi lietot, lai saglabātos gan pašpārliecība, gan spēja veidot labas attiecības ar citiem. Kopā ar treneri jauniešiem bija iespēja ieraudzīt katram savu enerģijas līmeni un ko darīt, lai  enerģijas līmenis ceļas.

Jaunieši gan piedalījās diskusijā,  kas katram ir motivējošā vajadzība, gan izspēlēja simulāciju, lai izprastu savas stiprās puses un vājos posmus. Noslēgumā tika secināts, ka vienai daļai labāk patīk radīt sapņus, vienai daļai virzīties pretī konkrētām mērķim, taču nevienam īsti neiet pie sirds darīt rutīnas darbus. Dažiem radās interesants atklājums par sevi, ka nelabprāt uztic vadīšanas grožus nodot citam.

ProjektS PuMPuRS – “KĀPĒC MAN KĀPT OZOLĀ? – Ir laimīgie, kas sevi atrod un darbu, kuru mīl un prot /I. Ziedonis/” nodarbības tiek īstenotas pamatojoties uz Izglītības kvalitātes valsts dienesta administrētā Eiropas Sociālā Fonda  projektu „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (8.3.4.0/16/I/001).  

Tekstu sagatavoja projekta “Kāpēc man kāpt ozolā” vadītāja I. Bite.

Kategorija(s): Projekti

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.