Ziemassvētku tirdziņš

Kā jau katru gadu, arī šogad mūsu skola tika pārstāvēta pasākumā Cits Bazārs ziemā. Tas norisinājās tirdzniecības centrā Domina Shopping, kas uzņēma 270 SMU ar 900 skolēniem no visas Latvjas. No tiem 15 uzņēmumi bija no mūsu skolas.

SMU pamatskolā: Cosy Cup, iededz.lv, Kuba Kustība, le’l, Lucille, Spīdīgais Knaģis, Ugunsbumba.

 SMU vidusskolā: Divreiz, EJAGroup, ERATO, Frossy, Mirros, Nappi, Nemaiss sadarbībā ar JVĢ un J6VSK, un TKCase sadarbībā ar JT un JTV.           

            Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai apmeklētāji, bet arī 40 pieredzējušii profesionāļi, pasniedzot balvas 7 nominācijās, kurās tika nominēti atsevišķi gan pamatskolnieki, gan vidusskolnieki.

            Par labāko stendu vidusskolas grupā atzina Frossy stendu, par inovatīvāko biznesa ideju pamatskolā atzina Ugunsbumbu, taču simpātiju balvu no Banku augstskolas ieguva ERATO. Apsveicām arī SMU”Ugunsbumba” dalībnieku Kārli, kurš ieguva 1.vietu business pitch.

            Paldies skolotājiem: Dzintrai Aplokai, Intai Jorniņai un Matīsam Rihardam Vilcānam.

Kategorija(s): Kom.aktivitātes, Konkursi

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.