12.kom klases vakars “Iepazīsti pasauli”

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 12.kom klases skolnieces komerczinību projekta ietvaros 25. aprīlī organizēja klases vakaru, kurā skolēniem  bija uzdevums izveidot radošas prezentācijas par dažādām pasaules valstīm, lai paplašinātu zināšanas par citu valstu kultūrām.

Klases vakara  mērķis bija veicināt skolēnu izpratni un interesi par citu valstu ģeogrāfiskajiem faktoriem, kā arī veicināt sadarbības un komunikācijas prasmes klases kolektīvā.

12.kom klases skolniece Annija Brodere, kura veidoja prezentāciju paar Koreju, stāsta: “Šī bija lieliska pieredze, visvairāk novērtēju to, kā zināšanas tika pasniegtas – jautrā, atraktīvā viedā. Klases biedri bija  pacentušies, piemēram, skolēni, kuri prezentēja par Meksiku cienāja ar viņiem raksturīgu ēdienu – nachos, kā arī Taizeme – nūdeles, Grieķija – arbūzs. Zināšanu pasniegšana šādā veidā ir ļoti efektīva.”

25.aprīlī plkst. 13:00 – 17:00 Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 3.kabinetā norisinājās klases vakars “Iepazīsti pasauli”. Katrai 3 – 4 cilvēku komandai bija iespēja izvēlētiessev interesējošu pasaules valsti (arī neatzītās valstis), par kuru tika izveidotas prezentācijas.

Prezentācijā skolēni iepazīstināja kases biedrus ar izvēlētās valsts tradīcijām, piemēram, dejām, dziesmām, nacionālo virtuvi, zināmākajām personībām, neaizmirstot par valsts ģeogrāfisko apskatu. Lai skolēni pēc iespējas vairāk tiktu integrēti darba procesā, katras prezentācijas beigās komandas izveidoja zināšanu pārbaudi (testu, viktorīnu).

Kristīne Krastiņa
Kika.krastina@gmail.com

Kategorija(s): Kom.aktivitātes

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.