Tirdziņš Jelgavas 4. sākumskolā

Lietainajā 7. decembra pēcpusdienā, Jelgavas Spīdolas skolēni devās uz tirdziņu, kas norisinājās Jelgavas 4. sākumskolā – Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 34. Spīdolas skolēni jau bija pabijuši tādās skolās kā Jelgavas Valsts ģimnāzijā un pašā Spīdolas ģimnāzijā, un šis tirdziņš, jaunajiem uzņēmējiem bija jau trešais.

          Liela skola ar daudz, daudz maziem bērniem – tādos vārdos var aprakstīt šo tirdziņu! Taču kā tad bez panākumiem –  tieši šajā skolā daudzi uzņēmumi guva lielāko peļņu, jo mazie skolēni bija entuziasma pilni un ļoti novērtēja radītos produktus, un ar lielāko prieku tos pirka, kas liecina, ka sākumskolas skolēni ir daudz atsaucīgāki nekā vidusskolas skolēni.

          Kopā no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas piedalījās apmēram 35 skolēnu mācību uzņēmumi (SMU). Vislabāk veicās uzņēmumiem –  ‘’GoBox’’, ‘’TAMBO’’, ‘’Woodies’’, ‘’The Belly Bag’’ u.c. Uzņēmumi lielākoties bija no 8.kom, 11.vid un 11.kom klases. Manuprāt, tirdziņš tika aizvadīts veiksmīgi, ar pozitīvām emocijām un lielisku pieredzi. Ar prieku gaidām nākamo SMU tirdziņu, kas norisināsies 21. decembrī, Jelgavas 3. sākumskolā.

Kategorija(s): Kom.aktivitātes

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.