Eoropas Sporta nedēļa

No 19.-23.septembrim visā Latvijā norisinājās Eiropas Sporta nedēļa. Tāpēc ļoti aktīvi norisinājās dažādas sporta sacensības.

  • 20.septembrī Iecavā norisinājās Latvijas skolēnu 70.spartakiādes finālsacensības vieglatlētikā “Vidusskolas kauss 2016” jauniešiem un jaunietēm. Mūsu skolas puišu komanda ieguva 3.vietu. Komandā piedalījās: Kristers Čams (11.kom.), Jānis Skaris (11.kom.), Alens Logins (12.kom.), Ralfs Rogaļevs (12.kom.), Emīls Vīgants (9.v.), Vilnis Neiders (11.v.). Skolas meiteņu komanda ieguva 2.vietu. Komandā piedalījās: Madara Ratniece (12.v.), Unigunde Veinberga (8.kom.), Agnese Ločmele (12.v.), Samanta Valtere (10.soc.), Signe Sirmā (10.v.), Angelīna Gavrilova (12.v.).Paldies skolotājai Juzefai Blumbergai un skolotājam Jānim Rihardam!
  • 21.septembrī norisinājās Jelgavas pilsētas 46.skolēnu spartakiāde futbolā. Skolas komanda ieguva 3.vietu. Komandā piedalījās: Rūdolfs Auniņš (7.kom.), Rihards Bečers (7.v.), Rūdolfs Ribkinskis (7.v.), Rinalds Rubīns (7.v.), Bogdans Hodass (7.soc.), Roberts Kārlis Jansons (7.soc.), Matīss Baškevics (7.kom.), Niks Mesters (7.kom.), Krišjānis Štelmahers (7.kom.), Klāvs Veinbergs (7.kom.). Paldies skolotājam Jānim Rihardam!
  • 23.septembrī norisinājās Olimpiskās dienas stafetes. 6.-7.klašu grupā mūsu skolas komanda ieguva dalīto 1./2. vietu. Komandā piedalījās: Haralds Juris Barkāns (7.kom.), Matīss Baškevics (7.kom.), Bogdans Hodass (7.soc.), Niks Mesters (7.kom.), Paulis Ratnieks (7.v.), Klāvs Veinbergs (7.kom.), Līva Ašmane (7.soc.), Anete Barovska (7.v.), Elizabete Knope (7.kom.), Kristīne Anna Raseviča (7.v.), Hanna Sieka (7.kom.), Loreta Zajankovska (7.kom.). Paldies skolotājiem Elīnai Ēdolei un Jānim Rihardam!
  • Olimpiskās dienas stafetēs 8.-9.klašu grupā skolas komanda ieguva 2.vietu. Komandā piedalījās: Rūdolfs Pēteris Bumbieris (8.kom.), Dāvids Gailītis (9.kom.), Rūdolfs Gusts Lazdiņš (8.v.), Tomass Linds (9.kom.), Roberts Zalāns (8.v.), Daniēls Zemzars (9.kom.), Arlete Apsīte (8.soc.), Laura Dzepuka (9.v.), Izolde Helma Gūtmane (8.kom.), Santa Koževņikova (8.soc.), Anda Landsberga (10.v.), Unigunde Veinberga (8.kom.), Gabriela Zalcmane (8.kom.). Paldies skolotājiem Elīnai Ēdolei un Jānim Rihardam!
  • Olimpiskās dienas stafetēs 10.-12.klašu grupā skola ieguva 1.vietu. Komandā piedalījās: Ronalds Josts (12.kom.), Alens Logins (12.kom.), Ritvars Osis (12.kom.), Dāvis Ritvars Riekstiņš (11.v.), Ēriks Strautnieks (10.kom.), Raitis Žebrovskis (12.kom.), Katrīna Antonova (12.v.), Elīna Dāviņa (12.kom.), Aiguļa Ibragimova (12.v.), Zanda Jākabsone (12.soc.), Madara Ratniece (12.v.), Signe Sirmā (10.v.). Paldies skolotājiem Juzefai Blumbergai un Jānim Rihardam!
    IMG_20160923_144357

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Pievienot komentāru

Tev jāielogojas, lai pievienotu komentāru.