Konkurss “Jaunatne izglītībā un apmācībā”

photo_award_banner

Cedefop Eiropas Profesionālās izglītības attīstības centrs organizē #CedefopPhotoAward foto konkursu, kura tēma ir “Jaunatne izglītībā un apmācībā”. Cedefop ar foto konkursa palīdzību vēlas noskaidrot kā jaunieši sevi redz skolā vai darba vidē. Lai piedalītos foto konkursā, jaunieši tiek aicināti izmantot mirkļbirku #CedefopPhotoAward un ievietot fotogrāfijas Instagram.

Foto konkurss sākās 2016.gada 16.februārī un noslēgsies 2016.gada 16.martā (bildes iesūtamas līdz 16.marta 23:59 pēc CET laika). Uzvarētāju fotogrāfijas tiks izstādītas Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumu ietvaros Eiropas Parlamenta mītnē Strasbūrā š.g. 20. un 21.maijā.

Foto konkursā var piedalīties visi ES iedzīvotāji, vecumā no 18 līdz 30 gadiem, neatkarīgi no profesijas, ar nosacījumu, ka tie atbilst noteikumiem, kā arī ja viņiem ir autortiesības uz saviem foto attēliem un tie piešķir Cedefop tiesības tos izmantot nekomerciāliem mērķiem Cedefop, Eiropas Komisijas un Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumu sociālo mediju platformām, reklāmas materiālos un drukātajos izdevumos.

Fotogrāfijas iesniedzamas caur tiešsaistes mobilo fotogrāfiju pakalpojumu sniedzēju Instagram, izmantojot mirkļbirku #CedefopPhotoAward. Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas.

Uzvarētāji tiks paziņoti pa e-pastu. Pirmo un otro vietu ieguvēji saņems ielūgumu piedalīties Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumu ietvaros Strasbūrā š.g. 20.un 21.maijā. Cedefop segs uzvarētāju ceļa izdevumus un izmitināšanu Strasbūrā (divas naktis).

Plašāka informācija par foto konkursu rīkotāju mājas lapā: http://ej.uz/cedefop2016

Kategorija(s): Konkursi

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.