Projekts

IMG_0104

No 12. līdz 19.septembrim mūsu skolā notika tradicionālais sadraudzības projekts, kurā jau 24. gadu satikās skolēni un skolotāji no trīs valstīm –Albert-Schweitzer-Gymnasium (Vācija), Tarvastu Gümnaasium (Igaunija) un mēs – Jelgavas Spīdolas ģimnāzija.
Skolēni un skolotāji piedalījās dažādās aktivitātēs, izzinot mūsu pilsētas 750 gadu vēsturi – Ekskursija pa Jelgavu vēsturnieka Andra Tomašūna pavadībā, Jelgavas muzeju apmeklējumi, izbrauciens ar kuģīti “Vikings” pa Lielupi, orientēšanās – geocaching pa Jelgavu un izjāde ar zirgiem.

Paldies visiem skolēniem un viņu vecākiem, kuri uzņēma viesus savās ģimenēs un veltīja laiku!:
Vairai Annai Vectirānei, Elīzai Annai Vilauai, Kristai Baškevicai, Monikai Spruktai, Undīnei Laurītei, Emīlijai Kolčai, Beatrisei Dinsbergai, Raitim Žebrovskim, Kimai Maskovskai, Ditai Nasirai, Madarai Ratniecei, Rinātam Šaihulovam.

Paldies arī skolotājiem un darbiniekiem: Marutai Gālei, Dzintrai Aplokai, Ilonai Spricei, Ludmilai Pānei, Birutai Ķempelei, Intai Jorniņai, Margitai Jirgensonei, Ričardam Pānam, Ritmai Tīrumniecei, Ilzei Miezītei un šoferim Kārlim Jasam.

Paldies pārējiem kolēģiem un skolēniem, kuri iesaistījās un atbalstīja!

Projekts norisinās katru gadu citā sadraudzības skolā, nākošā pietura – Igaunija, Mustla – Tarvastu ģimnāzija.

Direktore Ilze Vilkārse

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.