Izaugsmes forums 2013

Šī gada 23. aprīlī mūsu skolā norisinājās “Izaugsmes forums 2013″ Jelgavas pusfināls, kurā piedalījās arī mūsu skolas komandas.
Komandām bija 6 stundu laikā jāsagatavo un jāprezentē savas idejas pilsētas vadības un pieaicināto uzņēmumu pārstāvjiem. Pusfināla laikā tika pieaicināti gan speciālisti komandu konsultācijām, gan žūrijas pārstāvji no vietējās pašvaldības, uzņēmējiem, pasākuma ģenerālsponsoriem, kā arī organizatoriem. Vislabāk savu ideju aizstāvēja mūsu skolas komanda “WWatch”, kurā darbojās Elvis Barkauskis, Madara Ivanova, Nauris Hofmanis un Tedis Teodors Murņikovs. Viņi prezentēja savu ideju par rokas pulksteņiem, kuri būtu gatavoti gandrīz pilnībā no koka un ražoti no vietējiem produktiem.
„Izaugsmes foruma” fināls notiek Rīgā, 9.-10.maijā. Tas ilgst 24 stundas, kuru laikā jāsagatavo biznesa plāns un jāprezentē sava ideja. Pasākuma galvenā balva ir budžeta vietas RSU pirmajam studiju gadam, kā arī starta kapitāls biznesa uzsākšanai.
WWatch lūdz balsot par savu komandu arī portāla E-klases balvas iegūšanai.
To varat izdarīt šeit: http://www.izaugsmesforums.lv/balso/

Piedāvājam ieskatīties video, kurā redzams produkta prototips.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C5phIeO8mrs

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.