Karjeras diena Jelgavas Valsts ģimnāzijā

IMAG0897

Jelgavas Valsts ģimnāzijā 7. decembrī plkst. 13.30, Karjeras dienas ietvaros, bija iespējams tikties ar dažādu Latvijas augstskolu pārstāvjiem un uzzināt studiju iespējas jaunajam 2013. / 2014. mācību gadam. Pārstāvji no 13 populārākajām Latvijas augstskolām, (tajā skaitā no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Latvijas Universitātes, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Rīgas Tehniskās universitātes, Vidzemes augstskolas, Rīgas Stradiņa universitātes, Baltijas Starptautiskās akadēmijas, Banku augstskolas, Transporta un sakaru institūta, Biznesa augstskolas Turība, Rīgas Juridiskās augstskolas un Rīgas 1.medicīnas koledžas) sniedza padziļinātu informāciju par dažādajām studiju programmām, deva bukletiņus, lai padziļināti varētu atrast sev interesējošo informāciju, smalkāk izstāstīja pa mācību procesu un iespējām, studiju laika ietvaros, doties mācību apmaiņas programmās. Atsaucība uz šo Karjeras dienu bija patiešām liela, skolēni no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.kom. un 12.v klases izrādīja ļoti lielu atsaucību apmeklējot šo pasākumu un izrādīja interesi uzdodot jautājumus.

Kaut gan nebija iespējams tikties ar visiem augstskolu pārstāvjiem uz viņu izveidotajām prezentācijām uzreiz, pēc pasākuma varēja atsevišķi pieiet un aprunāties individuāli par sev interesējošo studiju programmu, kā arī paņemt bukletiņus.

Ja kādam radusies interese par attiecīgo augstskolu, informāciju par studiju programmā, mācību maksu var aplūkot to piedāvātajās mājas lapās.

Sagatavoja Lidija Avotiņa

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.