Apsveicam Biznesa Guru titula ieguvējus.

bizness24h-2011-finals-74Banku augstskolas un  “Nordic Training International” organizētajā Latvijā lielākajā biznesa simulācijas spēļu konkursā “Bizness 24h” uzvaru iegūst 12 kom klases skolēni Mārtiņš Beņķītis, Edgars Laimīte, Gatis Baimanovs (komanda „Dolāri”)

Komanda par sevi: Esam jauni, aktīvi puiši, kuri savu nākotni vēlas saistīt ar uzņēmējdarbību un nebaidās no izaicinājumiem. Uzskatām, ka spējam rast risinājumus neapskaužamām situācijām, kā arī vēlamies savus spēkus izmēģināt pret studentiem

Bizness 24 h ir ikgadējs simulācijas spēļu konkurss visiem Latvijā studējošiem jauniešiem, vecumā no 18 – 25 gadiem. Šogad aicināti  piedalīties tika arī vidusskolas vecāko klašu skolnieku!

Misija

  • Ar simulācijas spēļu palīdzību, nodrošināt  iespēju iejusties īstajā biznesa vidē,   izdzīvojot darbpilna uzņēmēja ikdienas dzīvi
  • Iedvesmot Latvijas potenciālo uzņēmēju garu un parādīt iespējas, kā var veikt veiksmīgu uzņēmējdarbību, lai gūtu peļņu un attīstītu ekonomiku kopumā

Vērtības

  • Komandas darbs
  • Inovācija
  • Cieņa

Bizness 24h 2011 nu ir galā. Apsveicam komandas „Dolāri” (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda)  un „Parādu Piedziņas Speciālisti”, kuru finansiālais rezultāts atšķīrās par nieka 0.7% tieši tādēļ abas no šīm komandām dala augstāko konkursa godu – Biznesa Guru titulu, kuram komplektā nāk 30% no visu finālistu sapelnītā. Kur radās peļņa?

Fināla uzdevums bija vienkāršs – pelnīt. Katram dalībniekam bija 10Ls starta kapitāls, kurš fināla laikā (2. – 3. Maijs) jāpārvērš pēc iespējas lielākā peļņā nepārkāpjot ētikas normas, citu noteikumu nebija. Nav brīnums, ka finālisti atzina, ka pārspējuši pašu gaidīto, jo fināla beigās kopējā peļņa bija ap 600Ls

Parādu piedziņas speciālisti savās biznesa pieejās izmantoja Latvijas un Somijas hokeja spēli fanu teltīs ķeksējot ārzemju fanus un pārdodot tiem 50ml glāzītes ar uzzīmētu Latvijas karogu.

Dolāru pieeja bija izmantot savus kontaktus, lai tiktu pie kādas mākslinieces gleznām. Apsolot viņai 30% no pārdošanas ienākumiem viņi devās tās tirgot Vecrīgas ielās. Piebildīsim tik, ka māksliniece savus darbus bija novērtējusi aptuveni 1000% (jā, 3 nulles) par zemu.

Piemēri kā šis, un spēja iesildošajā uzdevumā stundas laikā 10 sērkociņu kastītes pārvērst par 12,40 Ls kārtējo reizi pierāda, ka vairums grūtību ir tikai iedomātas un, ka mēģināts tiešām nav zaudēts – atliek tikai darīt!

Par konkursa spraigo norisi liecina arī darba kārtība.

2. maijs

  • 11:00 – 11:10 Satikšanās
  • 11:10-13:30 Fināla uzdevuma skaidrošana un apmācības kurss
  • 13:30 – 00:00 Fināla uzdevuma pildīšana

3. maijs

  • 00:00 – 17:00 Fināla uzdevuma pildīšana
  • 17:00 – 18:00 Komandu prezentācijas + apbalvošana

Jācer, ka arī nākošajā gadā būs drosmīgie, kuri centīsies pārbaudīt sevi.

(No http://www.bizness24h.lv/)

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.