Slavenu uzņēmēju viesošanās mūsu skolā.

Janis_oslejs

Pagājušajā nedēļā Jānis Ošlejs viesojās mūsu skolā, lai sīkāk un skaidrāk pastāstītu par iniciatīvu un radošuma mācības praktisko turpinājumu. Pirms kāda laika kopā ar domubiedriem nodibinājis ideju grupu “Radošuma Pils”. Tās mērķis ir radošās domāšanas attīstīšana Latvijā un pirmais uzdevums – radošuma mācības ieviešana Latvijas skolu vispārējās izglītības programmās. Uzņēmējs un ekonomists Jānis Ošlejs, kurš izveidojis uzņēmumus www.primekss.lv (inovatīva industriālo grīdu ieklāšana), līdzdarbojies www.molport.com izveidē (kas ir kas līdzīgs ebay, tikai tiek tirgotas ķimikālijas) un plašākai auditorijai varētu būt labi pazīstams ekonomikas procesu komentāru dēļ žurnālā Rīgas Laiks un citviet.

Zanete_jaunzeme-grende

Žanete Jaunzeme-Grende, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja, pagājušajā nedēļā viesojās mūsu skolā. Izklāstīja savu dziļo un vispārējo viedokli par valsts ekonomiku un vēlējās uzzināt mūsu, daudzsološās un inovatīvās domas par Latvijas valsts ekonomikas izaugsmi, kādu mēs to iedomājamies un kas būtu jādara lietas labā, lai valsts ekonomika būtu augstāka kā šobrīd un tā vairs neatpaliktu tik ļoti no citām valstīm. Stāstīja par valsts ekonomikas vēsturi un tās potenciālo nākotni.

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.