Mārtiņdienas gadatirgus Jelgavas Valsts ģimnāzijā

Trešdien, 10. oktobrī, ar Mārtiņdienai veltītu tirdziņu, kas norisinājās Jelgavas valsts ģimnāzijā, tika ievadīta skolēnu mācību uzņēmumu tirgošanās sezona, kas ilgs līdz pat aprīlim. Šajā tirdziņā, protams, neiztika arī bez firmām no mūsu skolas.

DPP_0003 Tirdziņā valdīja ļoti brīva un nesaspīlēta atmosfēra, kas bija kā radīta, lai firmas pārbaudītu savus spēkus pārdošanā un klientu apkalpošanā pirms svarīgākajiem tirdziņiem. Skolēnu uzņēmumi gan no Jelgavas valsts ģimnāzijas, gan mūsu skolas piedāvāja pašu gatavotus saldumus, rotas lietas, kartiņas, piespraudes un citas preces. Neiztika arī bez valsts ģimnāzijas skolēnu rīkotajām aktivitātēm, piemēram, ‘’gaiļu’’ cīņām, zīlēšanas un citām izdarībām   Noslēgumā tika piešķirti žūrijas apbalvojumi septiņās nominācijās, no kurām četras saņēma mūsu skolas pārstāvji. Nominācijā ‘’Inovatīvais produkts’’ balvu saņēma uzņēmums ‘’Ledene’’, par labāko pārdošanas komandu tika atzīts SMU ‘’Stiliņš’’, nominācijā ‘’Videi draudzīgākais produkts’’ balvu ieguva ‘’Jautrās lellītes, bet balvu par labāko stendu ieguva SMU ‘’Easy Life’’.
DPP_0004 DPP_0005

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.