Sveicam!!!

Apsveicam Vitāliju Silinu (šī gada absolventu, 12.kom), Mārtiņu Beņķīti (11.kom) un Kasparu Rudmiezi (šī gada absolventu, 12.kom) ar iegūto 1.vietu on-line biznesa simulāciju spēles TITAN Nacionālajā finālā. Arī otro vietu izcīnīja mūsu skolas komanda, kuras sastāvā bija Marta Šaliņa(11.kom), Gundars Ceplītis (10.kom) un Toms Niparts (10.kom), trešo vietu ieguva Ugāles vidusskolas komanda.

IMG_1640

Finālā 6.vietā mūsu skolas komanda- Mārtiņš Tamisārs(10.kom), Kristiāna Sālzirne (10.kom), Armands Lagzdiņš (10.kom).

Noskaidroti on-line biznesa simulāciju spēles TITAN uzvarētāji.

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL) šī gada 15. jūnijā, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē rīkoja on-line biznesa simulācijas spēles TITAN finālu, kurā piedalījās 12 komandas no 8 skolām. Par labāko komandu, pēc 4 stundu ilgas spēles turnīra, tika atzīta Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda, kuras sastāvā bija skolēni Vitālijs Silins, Mārtiņš Beņķītis un Kaspars Rudmiezis. Vasaras brīvdienās uzvarētāji dosies atpūtas braucienā uz Stokholmu.

2009./2010. mācību gadā TITAN Eiropas līmenī spēlēja 73 komandas no 17 Latvijas skolām.

Junior Achievement (JA) TITAN ir vairāk nekā vienkārša spēle – tā ietver sevī visu JA pieredzi! Sacenšoties intensīvajā on-line Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu uzņēmums ir labākais, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

Otro vietu izcīnīja Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda, kuras sastāvā bija Marta Šaliņa, Gundars Ceplītis un Toms Niparts, savukārt, trešā vieta pienācās Ugāles vidusskolas komandai – Kristiānai Rudei, Sintijai Barčevskai un Vinetai Pēcei.

Ilze Semeika, Oracle mārketinga un PR vadītāja Latvijā: “Oracle, kā starptautiskam uzņēmumam ir svarīgi atbalstīt jaunieši iniciatīvu, šajā gadījumā – aizraujošo spēli TITAN. Redzot aizrautību jauniešu sejās un to, cik ļoti viņi ir iegrimuši spēlē, jūtam, ka šie jaunieši pēc pāris gadiem spēs arī reālajā dzīvē darboties biznesa vidē un attīstīt valsti, kā arī darboties starptautiskajā tirgū. Esam gandarīti par sadarbību ar Junior Achievement – Latvija un noteikti aicinām arī citus uzņēmumus iesaistīties biznesa izglītības atbalstīšanā!”

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.