Godalgas biznesa pasaku konkursā.

pasaka2 Apsveicam Elīzu Pietkūnu, Maiju Rozenfeldi, Elizabeti Auniņu, Elīzu Barkāni, Dārtu Apsīti, Kristapu Ušvilu, Nauri Timofejevu, (9.kom) Ievu Elīzu Krišāni, Dāvi Plato, Madaru Ivanovu, Edgaru Apermani, Dāvi Mičuli, Olafu Aploku, Gundegu Mūrnieci, Kristīni Vaižuli, Aleksandru Predibailo (8.kom) Kristiānu Murānu, Kristīne Remicāni (8.a)

Šī gada 26.martā biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL) rīkoja biznesa pasaku konkursa “Ceļš uz ekonomisko domāšanu” noslēguma ceremoniju, kurā tika apbalvoti pasaku konkursa laureāti, kā arī viņu skolotāji. Apbalvošanas ceremonija norisinājās Dailes teātrī. Pēc noslēguma ceremonijas laureātiem un skolotājiem bija iespēja doties ekskursijā uz Rīgas Zooloģisko dārzu, kur ekskursiju vadīja Ingmārs Līdaka.

Konkursa dalībnieku uzdevums bija sacerēt biznesa tēmai veltītu pasaku, kas atspoguļotu aktualitātes valstī un pasaulē un noslēgtos ar laimīgām beigām. Jaunie autori bija radoši izpaudušies ne tikai teksta veidā, bet arī pievienojot dažādas ilustrācijas un vizuālos elementus.

Biznesa pasaku konkurss izpelnījās lielu skolēnu interesi – tika saņemtas vairāk kā 220 biznesa pasakas, no kurām 40 izpelnījās īpašu žūrijas interesi un atzinību. ( No Jal mājas lapas)

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.