Apsveicam ar godalgotu vietu konkursā!!!

creativus2 Apsveicam 9.kom klases komandu-  Kristīni Lejnieci, Anriju Tukuli, Lidiju Avotiņu, Emīlu Puķinu, Maiju Rozenfeldi– ar iegūto 3.vietu biedrības Creativus konkursā „Ko Tu zini par Latviju”

19.martā  Latvijas Kara muzejā (Smilšu iela 20, Rīga) norisinājās biedrības “Creativus” rīkotā erudīcijas konkursa “Ko Tu zini par Latviju?” fināla kārta, kurā piedalījās Finālā piedalījās  desmit labākās komandas no Ogres, Limbažiem, Liepājas, Jelgavas, Cēsīm, Jaunpiebalgas, Talsiem, Aizkraukles.

Konkursu rīko biedrība “Creativus”, kurā darbojas vienpadsmit aktīvi jaunieši ar svaigu skatījumu un daudz idejām. Konkursam jau bijušas divas kārtas – atlases kārta ar jautājumiem par dabu, ekonomiku, vēsturi, sportu un citām sfērām un notikumiem Latvijā, kā arī otrā kārta, kurā komandām bija jāizveido pāris minūšu garš video klips par savu skolu un to, kāpēc un ar ko tā ir īpaša. Ar video materiāliem un pašu komandu aprastiem varēja iepazīties vietnē www.delfi.lv .

Dalībniekus un komandas vērtēja žūrija – Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, Ogres ģimnāzijas skolotāja Laimdota Jonkuse, dzivolabi.lv un projekta “Vēli laimi Latvijai” veidotājs, aktīvs jaunietis Jēkabs Eglītis, Latvijas Radio erudīcijas raidījuma “Lieliskais Piecinieks” vadītājs Ivo Krumholcs un pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs.

Pieci jaunieši no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas – Kristīne Lejniece, Anrijs Tukulis, Lidija Avotiņa, Emīls Puķins, Maija Rozenfelde- savas skolotājas Intas Jorniņas vadībā pieteicās skolu erudīcijas konkursam “Ko Tu zini par Latviju?”.

Paši par savu piedzīvoto konkursā laikā dalībnieki saka: “Tātad par pirmo kārtu – jautājumi nebija tik grūti kā pieveikt uztraukumu, ka nespēsim izdarīt visu laikā. Uzzinājuši, ka 2. kārtā jātaisa video par savu skolu un ka laiks ir diezgan maz, atkal iestājās tāds satraukumiņš. Un negribas būt iedomīgiem, bet mums patiešām ir lieliska komanda – katram ir lieliskas idejas un katrs ir lieliska personība, tādēļ, uzzinot uzdevumu, katram galvā sāka rosīties ideju idejas. Mēģinājām tās visas apvienot vienā, kas prasīja diezgan ilgu laiku. Vienu brīdi jau patiešām šķita, ka būs viss, jo laika bija maz, bet ideja liela, un tomēr mūsu lepnums mums neļāva padoties. Galu galā, tas mums izdevās un gandarījums bija patiesi liels par padarīto.”

Jauniešiem ir arī liels gandarījums par savu skolu:

“Protams, liels paldies mums jāsaka mūsu mīļajai skolai, kura bija ļoti atsaucīga un direktorei, kura ar mirdzumu acīs iesaistījās mūsu video tapšanā. Arī skolotājiem, kuri dalījās ar mums savos priekšlikumos un savā idejās. Kā jau mūsu video bija teikts – Spīdola ir vieta, kur izaugt un izpausties. Viennozīmīgi, šī skola ir skola, kas ne tikai ļaus tev izpausties un izaugt, bet arī ar patiesu prieku palīdzēs tev. Mūsu skola ir lieliska un arī mēs esam forši. Ceram, ka mums izdosies pierādīt, ka neesam ar pliku roku ņemami. Ar nepacietību gaidām trešo kārtu!”

(no www.delfi.lv .)

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.