Noskaidroti J.Bisenieka konkursa laureāti.

Katru gadu mūsu skolēni piedalās J.Bisenieka fonda rīkotajā konkursā, kurā raksta eseju un vāc informāciju par kādu sabiedrībā pazīstamu uzņēmēju, kurš aktīvi atbalsta labdarību, ir mūsu novadnieks un ar savu personīgo piemēru mudina jauniešus kļūt par uzņēmējiem. Šajā gadā tika noskaidrots jau piektais J.Bisenieka gara mantinieks. Par to kļuva “Tami Tami” un Jelgavas Balto kreklu īpašnieks Ainārs Tamisārs. Par šī titula iegūšanu lielā mērā jāpateicas viņa dēlam un mūsu skolas 10.kom.klases skolēniem Mārtiņam Tamisāram, kurš labprāt atsaucās šī konkursa aicinājumam. Arī eseju konkursā Mārtiņš ieguva visaugstāko atzinību un balvu 300 Ls. Atzinīgi tika novērtēts arī Ingas Hercbergas (12.kom.)darbs. Inga šajā konkursā iesaistās jau trešo gadu. Tā kā būsim aktīvi arī turpmāk!!! Paldies skolotājai Intai Jorniņai par skolēnu mudināšanu iesaistīties šajā konkursā!!!

IMG_5026

IMG_5030

IMG_5034

Kategorija(s): Bez tēmas

Nav komentāru

Komentāri šim ierakstam ir slēgti.