Atvērto durvju diena!

c Komentāri ir izslēgtiAtvērto durvju diena!

c Komentāri ir izslēgti

Apsveicam!!

30.janvārī notika Ekonomikas 20. olimpiādes 2. posms

I vietaĒriks Strautnieks (12.kom )
II vietaGunda Oja (12.kom), Ieva Bane (12.kom), Annija Brodere (12.kom)
III vieta – Kristīne Krastiņa (12.kom), Roberts Fadejevs (12.kom)
Atzinība–  Edvards Bruss (11.kom), Elīza Anna Vilaua (12.kom)

12.kom  klases skolnieks Ēriks Strautnieks piedalījās valsts olimpiādē, kas notika 2019. gada 5. martā Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē

 

20.februārī notika Ģeogrāfijas 36. olimpiādes 2. posms

I vieta –Edijs Kristaps (10.v)
II vieta –Roberts Ralfs Vārslavs (10.kom), Maksims Rodins (8.v)
III vieta –Rūdolfs Fišers (10.v), Krišjānis Štelmahers (9.kom)
Atzinība- Ralfs Muča (9.kom) , Mikus Lācis (10.kom)

10.v  klases skolnieks Edijs Kristaps uzaicināts dalībai 3. posma valsts olimpiādē, kas notiks 2019. gada 10. un 11. aprīlī Latvijas Universitātes Dabaszinātņu mājā, Rīgā

c Komentāri ir izslēgtiApsveicam!!

c Komentāri ir izslēgti

c Komentāri ir izslēgti

c Komentāri ir izslēgti

Apsveicam!!!

  1. februārī Rīgā notika filozofijas valsts 5. olimpiāde.

Mūsu skolēnu rezultāti:

Linda Fedjkina (12.soc): 1.vieta

Vitnija Vilciņa (12.soc): Atzinība 

c Komentāri ir izslēgtiApsveicam!!!

Apsveicam!!

Pārstāvot Jelgavas pilsētu, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas meiteņu un zēnu volejbola komandas, izcīnīja 3. vietu Zemgales reģiona bērnu un jauniešu sporta spēlēs pamatskolas grupā.

Meiteņu komandā spēlēja Evelīna Eva Juse (9.kom.), Elīna Kauliņa (8.soc.), Dārta Mestere, Dana Ciniņa (8.v.), Ivonna Paegle (8.kom.) un Kristīne Ragucka- Ragovska (7.soc.).

Zēnu komandā spēlēja Edvads Apsītis (8.kom.), Roberts Kārlis Jansons, Matīss Klāvs Endzelis (9.soc.), Anderjs Basalajs, Krišjānis Štelmahers, Haralds Juris Barkāns (9.kom.), Rolands Bergmanis (7.soc.), Eduards Dmitrijevs un Modris Arnītis (7.v.).

c Komentāri ir izslēgtiApsveicam!!

“Biznesa nakts” – konkurss vidusskolēniem

Radoši, talantīgi un idejām bagāti jaunieši ir liela vērtība, kas veidos mūsu valsts nākotni un nesīs Latvijas vārdu pasaulē. „Biznesa nakts” vidusskolēniem, kurā aicināti piedalīties uzņēmīgākie un drosmīgākie, ir biznesa ideju konkurss, kura ietvaros dalībnieku komandas 24 stundu laikā rada biznesa plānu kādai idejai. Piedaloties konkursā, skolēniem ir iespēja ne tikai gūt vērtīgu pieredzi un saņemt ieteikumus no pieredzējušiem uzņēmējiem, bet arī pretendēt uz vērtīgām un noderīgām balvām.

2019. gada 25.-26. janvārī Biznesa augstskolas Turība organizētajā konkursā vidusskolēniem “Biznesa nakts” piedalījās arī divas komandas no Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas un, spītējot bezmiegam un sīvajai konkurencei, abas  ieguva godalgoto 2. vietu un vērtīgu balvu – mentorklases apmeklējumu. Komandu “odziņa” pārstāvēja 11.kom. klases meitenes Vendija Ivane, Anna Grimailova un Ieva Tralmaka, savukārt komandu “The Monopoly Durr” – Dāvids Gailītis un Uvis Pērkons.

c Komentāri ir izslēgti“Biznesa nakts” – konkurss vidusskolēniem

Dabaszinātņu nedēļas noslēgums!

Rīt, 27. februārī, plkst.8.30 skolas zālē notiks Dabaszinātņu nedēļas uzvarētāju apbalvošana. Piedalīties tajā aicināti visi interesenti un īpaši:

8.klašu komandu dalībnieki: “Bērzi”, “Kaktusi”, “Virši”, “Team Jēcis”,  “meth-a-mātika“, “andris kebab”;
7.klašu komandu dalībnieki: „Mali”, „Kongo”, „Zimbabve”;
12.kom Matemātikas, Fizikas, Dabaszinību, Ekonomikas, Informātikas konkursu dalībnieki;
11.kom Ekonomikas konkursa dalībnieki;
10.soc Bioloģijas konkursa dalībnieki;
8.klašu un vidusskolas v klašu Bioloģijas konkursu dalībnieki;
9.klašu un 11.v klases Ķīmijas konkursu dalībnieki;
Kreilis H.K., Krastiņa K., Sarkisjane K.A., Volkovs M.G., Grickevičs R., Putrenkova V., Udrovska D.P.;
Strautniece K., Bane I., Cauna E.E.;
Kaņepone L., Baranovska A.G., Petrago A.;
Basalajs A., Bumbiere K., Dunajevs M., Krūmiņa D., Mesters N., Muča R., Neija N.R., Sieka H., Knope E., Bečers R.;
Razminovičs R., Pietkūns K., Paegle I., Dūda S.B.;
Lange R.T.

c Pievienot komentāru